Zapraszamy na Erasmusa w Hiszpanii!

Obrazek

Drodzy studenci,

Rozpoczynamy nabór chętnych do udziału w tegorocznej edycji programu Erasmus+, w ramach którego możecie Państwo odbyć wakacyjne płatne praktyki zagraniczne.

Zapraszamy do skorzystania z wyjazdu do słonecznej Hiszpanii i odbycia praktyk u wieloletniego partnera Wyższej Szkoły Turystyki i Języków Obcych, w renomowanej sieci hotelowej H TOP Hotels.

Program praktyk, realizowany w sieci H TOP Hotels został zaplanowany jako część procesu nauczania i rozwoju przyszłych talentów w sektorze hotelarskim. Program przewiduje towarzyszenie studentom w ich rozwoju, dzielenie się z nimi naszym doświadczeniem w trakcie pracy w hotelu i umożliwianie im brania aktywnego udziału we wszystkich procesach potrzebnych w nauce, aby mogli rozwijać się zawodowo i osobiście.

H TOP Hotels to jedna z głównych sieci hotelowych w Katalonii. Jest częścią rodzinnego przedsiębiorstwa z 16 hotelami położonymi na wybrzeżach Costa Brava, Costa Daurada i wybrzeżu Barcelony. Co roku goście z całego świata przyjeżdżają do tych hoteli, aby przeżyć wyjątkowe i niepowtarzalne doświadczenie.

WSTiJO od wielu lat współpracuje z siecią H TOP Hotels: w ramach programu Erasmus+.

W okresie 2017 – 2023 w ramach współpracy z siecią zrealizowaliśmy już około 50 wyjazdów!

H TOP Hotels oferuje praktykantom:

• Opiekę i indywidualny monitoring w ciągu etapu praktyk przez opiekuna, który udzieli studentowi pomocy w kwestiach nauki i pobytu.

• Pomoc w wyrobieniu numeru NIE

• Organizację transferu z lotniska do miejscowości

• Bezpłatne zakwaterowanie i dzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)

• Gratyfikację w wysokości 400€ za każdy pełen miesiąc praktyk

• Bezpłatną wycieczkę do Barcelony, w celu przybliżenia studentowi kultury Katalonii i odkrycia magicznej atmosfery miasta.

Czas trwania praktyk musi wynosić minimum 3 miesiące w okresie od początku czerwca do końca września 2024.

Ważne jest, aby studenci zainteresowani przyjazdem do nas na praktykę posiadali średni/wysoki poziom znajomości języka hiszpańskiego i/lub angielskiego, mile widziana znajomość trzeciego języka (zwłaszcza francuskiego i/lub niemieckiego).

Strona internetowa: www.htophotels.com

Aby zgłosić chęć odbycia praktyk w sieci H TOP Hotels, należy jednocześnie skontaktować się z:

  • Zespołem praktyk sieci:

[email protected]

  • Koordynatorem programu Erasmus+ na WSTiJO:

[email protected]

Zobacz broszurkę o praktykach w H TOP Hotels ⇒ kliknij tutaj

ZAPRASZAMY!