WSTiJO spełnia marzenia :)

Obrazek

Studia w Wyższej Szkole Turystyki i Języków Obcych pomagają spełnić marzenia! 🙂
W jaki sposób? Przekonajcie się, czytając niezwykle miły list, jaki właśnie otrzymaliśmy.
 

PODZIĘKOWANIA DLA WYŻSZEJ SZKOŁY TURYSTYKI I JĘZYKÓW OBCYCH W WARSZAWIE

 
Jesteśmy absolwentkami Państwa szkoły. Chciałyśmy wyrazić ogromną wdzięczność za te kilka lat edukacji i serdecznie podziękować przede wszystkim za zaszczepienie w nas pasji do podróżowania i do szeroko pojętej dziedziny turystyki. Dzięki opowieściom, wiedzy i możliwościom, które dawali nam Państwa wykładowcy postanowiłyśmy już od pierwszego roku studiów iść w stronę turystyki. Państwa uczelnia pozwoliła nam zdobyć uprawnienia pilotów wycieczek oraz przewodnika warszawskiego. Mogłyśmy jednocześnie uczęszczać na zajęcia i pilotować wycieczki oraz pracować w biurze podróży z klientami indywidualnymi.
 
Po kilku latach doświadczenia w branży i wiedzy oraz kwalifikacjom nabytym na uczelni WSTiJO otworzyłyśmy własne Biuro Podróży – Bajka, które jest oparte na kilku filarach. Jesteśmy organizatorem turystyki – organizujemy wyjazdy dla grup polskich ale i dla grup zagranicznych – przyjezdnych, jesteśmy agentem największych touroperatorów na rynku polskim – doradzamy klientom indywidualnym gdzie odpocząć i co zwiedzić oraz jak bezpiecznie podróżować. Na ścianach naszego biura dumnie zawisły dyplomy naszych licencjatów i magistrów.
 
Dziękujemy w szczególności panu Rektorowi Włodzimierzowi Banasikowi oraz panu Andrzejowi Szymańskiemu – to panowie zabieraliście nas na wszelkiego rodzaju targi turystyczne, gdzie zapragnęłyśmy być „od drugiej strony”. To dzięki Wam dostałyśmy ogromne możliwości poznania ludzi w branży turystycznej oraz dzięki Wam wróciłyśmy już z kilkuset pilotaży. I to w dużym stopniu dzięki Wam dziś jesteśmy w miejscu, które kochamy i spełniamy się w pracy.
 
Dziękujemy też pani Wiesławie Mońko, która zawsze z ogromnym sercem podchodziła do swoich studentów i z wielkim zaangażowaniem i cierpliwością przekazywała nam swoją miłość do podróży.
 
Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych daje ogrom możliwości, pozwala zdobyć ważne w branży kwalifikacje i poznać ważnych ludzi. Wystarczy złapać tego „bakcyla”, wykorzystać możliwości oraz zaangażować się w turystykę, bo turystyka to nie tylko 8-godzinna praca, to raczej styl życia i pasja… a to jest sposób na to, żeby robiło się coś co się lubi. 🙂
 
Dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy! I serdecznie zapraszamy na turystyczną kawę i ciastko do nas do biura. 🙂
Biuro Podróży Bajka, ul. Księcia Janusza I Starego 12B, Piaseczno.
 
Absolwentki WSTiJO:
Joanna Szymańczyk i Katarzyna Jasińska