Praca i praktyki wakacyjne we Włoszech

Obrazek

Na praktykę do Włoch

 
Dnia 26 kwietnia 2023 roku, w Wyższej Szkole Turystyki i Języków Obcych w Warszawie odbyło się spotkanie studentów z reprezentantem włoskiego przedsiębiorstwa La Ditta Tourist Service, znanego na rynku turystycznym z rejonu Calabria. Na spotkaniu pani mgr Anita Didkowska, przekazała niezwykle interesującą propozycję współpracy.
 
Oferowane przez firmę możliwości obejmują zarówno odbywanie praktyk zawodowych, jak i podjęcie sezonowej pracy wakacyjnej w dwóch doskonale ocenianych, czterogwiazdkowych hotelach. Obiekty, w których możliwe będzie zdobycie doświadczenia, są zlokalizowane w malowniczych rejonach nadmorskich z dostępem do plaży. Udogodnienia dostępne na terenie hoteli obejmują baseny, punkty gastronomiczne, zabawy dla dzieci oraz różne atrakcje związane z animacją turystyczną i rekreacją ruchową.
 
Organizatorzy oferują możliwość pracy studentom w okresie wakacji, tj. od połowy czerwca do 15 września. Propozycja uposażenia, w zależności od rodzaju pracy i ilości przepracowanych godzin, wynosi od 700 do 1000 euro miesięcznie. Pracodawca zapewnia dodatkowo bezpłatne zakwaterowanie w pokojach 2-4 osobowych oraz całodzienne wyżywienie.
 
Ustalono, że studenci zainteresowani tą propozycją powinni zgłosić się drogą elektroniczną do Dziekanatu, w celu ustalenia terminu spotkania z przedstawicielem przedsiębiorstwa oraz załatwienia wszelkich formalności związanych z wyjazdem.
 
Zachęcamy wszystkich studentów do zapoznania się z tą atrakcyjną propozycją. To doskonała okazja do zdobycia praktycznej wiedzy, rozwinięcia swoich umiejętności językowych oraz poznania kultury i obyczajów regionu Calabria. Czekamy na Wasze zgłoszenia!
 
mgr Andrzej Szymański
 
Prorektor ds. Organizacji i Studenckich