Flag PL Flag UK

UWAGA - Zmiana harmonogramu zajęć hybrydowych

Szanowni studenci, informujemy, że dokonaliśmy korekty harmonogramu zajęć realizowanych w trybie hybrydowym.
W związku z wprowadzona zmianą, harmonogram na październik przyjmuje następująca postać:

  • Zajęcia dla trybu stacjonarnego w tygodniu 11-15.X. odbywają się dla obu kierunków (TiR i Filologia) W BUDYNKU UCZELNI.
  • Zajęcia dla trybu niestacjonarnego w weekend zjazdowy 16-17.X. odbywają się: dla kierunku Filologia W BUDYNKU UCZELNI, dla kierunku Turystyka i Rekreacja – ONLINE.
  • Zajęcia dla trybu stacjonarnego w tygodniu 18-22.X. odbywają się dla obu kierunków (TiR i Filologia) w trybie ONLINE
  • Zajęcia dla trybu niestacjonarnego w weekend zjazdowy 23-24.X. odbywają się: dla kierunku Turystyka i Rekreacja W BUDYNKU UCZELNI, dla kierunku Filologia – ONLINE.
  • Zajęcia dla trybu stacjonarnego w tygodniu 25-29.X. odbywają się dla obu kierunków (TiR i Filologia) w trybie ONLINE

Informacje o dostępie do zajęć online oraz kody zajęć Classroom otrzymacie Państwo w przyszłym tygodniu.

Gaudeamus 2021

02.X.2021 po raz kolejny uroczyście rozpoczynaliśmy rok akademicki na WSTiJO.

Licznie zgromadzeni studenci pierwszych roczników wysłuchali powitania Pani Kanclerz Jadwigi Moroz, oraz podsumowania historii i teraźniejszości Uczelni wygłoszonego przez JM Rektora Włodzimierza Banasika.

Nowych studentów powitała również i podzieliła się swoimi doświadczeniami przedstawicielka samorządu studenckiego WSTiJO p. Weronika Górnicka. W dalszej części inauguracji nagrodziliśmy absolwentów, którzy w ubiegłym roku ukończyli studia na WSTiJO z wyróżnieniem.

Czytaj więcej...

INAUGURACJA ORAZ HARMONOGRAM ZAJĘĆ

Zapraszamy studentów 1 roku (kierunków Turystyka i Rekreacja oraz Filologia, stacjonarnych i niestacjonarnych) na Inaugurację Roku Akademickiego 2021-2022, która odbędzie się 2 października 2021 r. o godzinie 10:00 w Auli 003 w budynku Wyższej Szkoły Turystyki i Języków Obcych w Warszawie (al. Prymasa Tysiąclecia 38a).

W tym dniu studenci studiów niestacjonarnych na kierunku Turystyka i Rekreacja będą mieli swoje zajęcia w budynku uczelni, przy czym:
• 1 rok licencjat oraz 1 rok magister – zajęcia wg. planu (od godz. 08:00), z przerwą na Inaugurację
• 2 i 3 rok licencjat oraz 2 rok magister – zajęcia zgodnie z planem zajęć

UWAGA - zmiana organizacyjna! Aktualny harmonogram zajęć hybrydowych na październik POWYŻEJ!

UWAGA KANDYDACI! (Rejestracja i legitymacje ELS)

Wszystkich kandydatów rekrutujących się w systemie online prosimy o PILNE uzupełnienie zdjęć w Wirtualnym Dziekanacie.
Brak zdjęcia uniemożliwia wyrobienie Elektronicznej Legitymacji Studenckiej. Osoby które chciałyby otrzymac legitymację w pierwszym terminie (na początku października) prosimy o dodanie zdjęcia najpóźniej do niedzieli 26.09 - w tym dniu zamykamy pierwszą grupę.

Studentów przechodzących na WSTiJO z Lingwistycznej Szkoły Wyższej prosimy o dokonanie rejestracji w systemie rekrutacji online (wstijo.warszawa.pl) tak jak przy zapisie na pierwszy rok - podając dane, zdjęcie oraz wybierając kierunek i tryb (nie ma podziału na semestr nauki i specjalizację - te dane zostaną uzupełnione w Dziekanacie później).

Informacja dla studentów WSTiJO zainteresowanych zakwaterowaniem w akademiku w Warszawie

Informujemy, że WSTiJO dysponuje jeszcze miejscami w domach studenckich starej zabudowy na Osiedlu Akademickim Przyjaźń w Warszawie w okresie od 01.10.2021 r. do 30.06.2021 r.

(szczegółowe informacje w rozwinięciu)

Czytaj więcej...

Promocja dla tegorocznych absolwentów WSTiJO "Zostaję na WSTiJO"

Specjalna promocja dla studentów kończących studia licencjackie na WSTiJO!

Ukończ rekrutację i złóż komplet dokumentów do 30.09.2021
Zaoszczędź nawet do 550zł!

> KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ <

Rekrutacja 2021-22: promocja "wiem czego chcę"

Propozycja dla absolwentów szkół średnich
"Wiem czego chcę"

Ukończ rekrutację i złóż komplet dokumentów do 31.07.2021

Zaoszczędź nawet do 550zł!

Czytaj więcej...

Izabela Stelmańska nowym prezesem MROT

Miło nam poinformować, że p. Izabela Stelmańska, wykładowca WSTiJO, została w dniu 23.06.2021 wybrana przez uczestników Walnego Zebrania Członków Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej na stanowisko Prezesa Zarządu MROT.

Na co dzień pełni ona funkcję Zastępcy Dyrektora Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie. Jest doświadczonym samorządowcem szczebla wojewódzkiego, menedżerem publicznym, ekspertem do spraw turystyki i promocji.

Czytaj więcej...

Studia dla pracowników branży THG

MASZ JUŻ DOŚWIADCZENIE W PRACY W TURYSTYCE?
ZDOBĄDŹ DYPLOM RENOMOWANEJ UCZELNI I POŚWIADCZ SWOJE KOMPETENCJE!

Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie zaprasza osoby pracujące w braży turystycznej, hotelarskiej i gastronomicznej, posiadające praktykę i doświadczenie zawodowe, oraz pragące uzyskać dyplom renomowanej uczelni wyższej na studia I i II stopnia, realizowane z uwzględnieniem zasad, warunków i trybu potwierdzenia efektów uczenia się, uzyskanych poza systemem studiów.

W wyniku potwierdzenia efektów uczenia się można zaliczyć do 50% punktów ECTS przypisanych do zajęć objętych programem studiów (indywidualnie dla każdego studenta). Oznacza to, że osoba przyjęta na studia w wyniku potwierdzenia efektów uczenia się nie będzie musiała uczestniczyć w części zaliczonych w ten sposób zajęć. Stwarza to możliwość skrócenia czasu odbywanych studiów lub zmniejsza ich intensywność.

Dowiedz się więcej - zapoznaj się ze szczegółami oferty!

KLIKNIJ TUTAJ
ABY PRZEJŚĆ DO SZCZEGÓŁÓW

SZKOŁY WYŻSZE RANKING 2021 - WSTiJO ponownie najlepsza

Pod koniec kwietnia po raz kolejny zebrała się Kapituła Rankingu Szkół Wyższych - konkursu organizowanego dorocznie przez redakcję branżowego periodyku "Wiadomości Turystyczne". W ramach konkursu wyłonione zostają najlepsze uczelnie kształcące na kierunkach turystycznych.

 W tym roku do rywalizacji przystąpiły dwadzieścia dwie szkoły wyższe (klasyfikowane w trzech profilach: ogólnoakademickim, praktycznym i mieszanym).

Wyższa Szkoła Turystyki i Języków obcych w Warszawie po raz kolejny udowodniła, że wciąż reprezentuje najwyższy poziom, zdobywając już po raz piąty PIERWSZE MIEJSCE  wśród polskich uczelni turystycznych o profilu praktycznym!

Specjalne wydanie Wiadomości Turystycznych - SZKOŁY WYŻSZE RANKING 2021 - mogą Państwo przeczytać pod tym adresem.

Zapraszamy również maturzystów, absolwentów oraz pracowników branży turystycznej do dołączenia do grona studentów nagradzanej uczelni! Rekrutacja jest już otwarta!

Rekrutacja 2021-22: promocja "czerwcowa decyzja"

Propozycja dla absolwentów szkół średnich "z maturą w garści"

Ukończ rekrutację i złóż komplet dokumentów do 02.07.2021

Zaoszczędź nawet do 550zł!

Czytaj więcej...

Wielkanoc 2021

001