Flag PL Flag UK

Wiadomości Turystyczne chwalą praktyki WSTiJO

wt kiwecien2018 wstijo

pdf ZOBACZ CAŁY ARTYKUŁ

 

WSTiJO z dyplomem – ranking Wiadomości Turystycznych 2016

18 maja 2016 w hotelu Novotel odbyła się Konferencja podsumowująca Ranking Szkół Wyższych 2016.

W trakcie konferencji wręczono dyplomy laureatom tegorocznego rankingu – nagrodę za pierwsze miejsce w kategorii uczelni o profilu praktycznym otrzymała WSTiJO. W imieniu Uczeli dyplom odebrał Rektor Włodzimierz Banasik.

W uroczystości udział wziął Dawid Lasek, podsekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki.

Czytaj więcej...

Ranking Wiadomości Turystycznych - WSTiJO nadal liderem!

Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie pozostaje liderem wśród uczelni turystycznych i po raz kolejny zdobywa prestiżowe wyróżnienie.

WSTiJO została uznana najlepszą uczelnią turystyczną o profilu praktycznym w 2016 roku, wg. rankingu przygotowanego przez "Wiadomości Turystyczne", jedno z czołowych czasopism branżowych w Polsce.

WSTiJO w rankingu uczelni o profilu praktycznym otrzymała 140 pkt., uzyskując tym samym pierwsze miejsce wśród najlepszych uczelni turystycznych w Polsce.

Czytaj więcej...

Wręczenie nagród rankingu Wiadomości Turystycznych

W dniu 27.05.2015 w hotelu Sofitel Viktoria odbyła się gala wręczenia nagród rankingu wyższych szkół turystycznych, organizowanego przez redakcję Wiadomości Turystycznych. Nagrody wręczał Podsekretarz Stanu w MSiT, pan Tomasz Jędrzejczak.

W imieniu Wyższej Szkoły Turystyki i Języków Obcych w Warszawie nagrodę odbierał Rektor, dr Włodzimierz Banasik.

WSTiJO została najlepszą uczelnią turystyczną o profilu praktycznym w 2015 roku.

Czytaj więcej...

WSTiJO wciąż niepokonana w rankingu uczelni Wiadomości Turystycznych

Redakcja „Wiadomości Turystycznych”, renomowanego dwutygodnika branży turystycznej, ogłosiła wyniki aktualnego rankingu uczelni branżowych – Szkoły Wyższe 2017.

Ocena Kapituły potwierdziła pozycję WSTiJO jako wyraźnego lidera edukacji turystycznej - Wyższa Szkoła Turystyki i Języków obcych już po raz trzeci zajęła pierwsze miejsce w kategorii uczelni o profilu praktycznym!

Czytaj więcej...

Nagrody Wiadomości Turystycznych 2017 rozdane

Już po raz 10. redakcja Wiadomości Turystycznych uroczyście uhonorowała laureatów Rankingu Szkół Wyższych kształcących na kierunkach turystycznych.

Z rąk Joanny Jędrzejewskiej-Debortoli, dyrektor Departamentu Turystyki w MSiT, dyplom za zajęcie - i to już po raz trzeci! I miejsca w kategorii szkół wyższych o profilu praktycznym, odebrał dr Włodzimierz Banasik, Rektor Wyższej Szkoły Turystyki i Języków Obcych w Warszawie.

Czytaj więcej...

Ranking Warszawskiej Gazety

Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie zajęła 1 miejsce w kategorii najlepsze prywatne uczelnie: Turystyka i Hotelarstwo oraz 19 miejsce wśród wszystkich Uczelni Prywatnych, rankingu najlepszych uczelni opracowanym przez Warszawską Gazetę przy udziale młodzieży stołecznych liceów.

Uczelnia Liderów

Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie została uhonorowana laurem Uczelni Liderów za osiągnięcia we wspieraniu absolwentów na rynku pracy oraz promowaniu gospodarki opartej na wiedzy w I edycji programu certyfikacji „Uczelnia Liderów”.

Ranking Wiadomości Turystycznych

Uczelnia uzyskała 3 miejsce w rankingu najlepszych uczelni niepublicznych kształcących na kierunkach turystycznych i prowadzących studia I i II stopnia opracowanym przez Wiadomości Turystyczne.

Absolwentka WSTiJO nominowana do nagrody MSiT

Absolwentka naszej uczelni Pani mgr Paulina Mioduszewska nominowana do nagrody Ministra Sportu i Turystyki za najlepszą pracę magisterską z zakresu gospodarki turystycznej w roku akademickim 2013/2014.

W Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie odbyła się dnia 28 listopada 2014 roku uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia nagród laureatom XII edycji Konkursu o nagrodę Ministra Sportu i Turystyki za najlepszą pracę magisterską z zakresu gospodarki turystycznej.

Wśród 14 nominowanych do nagrody ministerialnej autorów prac magisterskich znalazła się ubiegłoroczna absolwentka  Wyższej Szkoły Turystyki i Języków Obcych w Warszawie Pani mgr Paulina Mioduszewska, autorka pracy pt. „Dostosowanie warszawskich hoteli do potrzeb osób niepełnosprawnych” napisanej pod kierunkiem dr hab. Joanny Wyleżałek. W imieniu Pani mgr Pauliny Mioduszewskiej, która nie mogła uczestniczyć w spotkaniu osobiście, wystąpiła promotor.

Czytaj więcej...