Absolwentka WSTiJO nominowana do nagrody MSiT

Absolwentka naszej uczelni Pani mgr Paulina Mioduszewska nominowana do nagrody Ministra Sportu i Turystyki za najlepszą pracę magisterską z zakresu gospodarki turystycznej w roku akademickim 2013/2014.

W Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie odbyła się dnia 28 listopada 2014 roku uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia nagród laureatom XII edycji Konkursu o nagrodę Ministra Sportu i Turystyki za najlepszą pracę magisterską z zakresu gospodarki turystycznej.

Wśród 14 nominowanych do nagrody ministerialnej autorów prac magisterskich znalazła się ubiegłoroczna absolwentka  Wyższej Szkoły Turystyki i Języków Obcych w Warszawie Pani mgr Paulina Mioduszewska, autorka pracy pt. „Dostosowanie warszawskich hoteli do potrzeb osób niepełnosprawnych” napisanej pod kierunkiem dr hab. Joanny Wyleżałek. W imieniu Pani mgr Pauliny Mioduszewskiej, która nie mogła uczestniczyć w spotkaniu osobiście, wystąpiła promotor.

W uroczystym spotkaniu uczestniczyli: autorzy i promotorzy konkursowych prac magisterskich, członkowie Kapituły Konkursu, Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego - partner realizacji przedsięwzięcia, patroni medialni.

Gościem honorowym uroczystości był Marek Fiedler Kustosz Muzeum – Pracowni Literackiej Arkadego Fiedlera, który w 120 rocznicę urodzin Arkadego Fiedlera pisarza i podróżnika przypomniał postać i twórczość ojca.

Nominowani do nagrody w ramach XII edycji Konkursu o nagrodę Ministra Sportu i Turystyki za najlepszą pracę magisterską z zakresu gospodarki turystycznej.  Nominowani do nagrody w ramach XII edycji Konkursu o nagrodę Ministra Sportu i Turystyki za najlepszą pracę magisterską z zakresu gospodarki turystycznej.

Marek Fiedler Kustosz Muzeum – Pracowni Literackiej Arkadego FiedleraMarek Fiedler Kustosz Muzeum – Pracowni Literackiej Arkadego Fiedlera

Członkowie kapituły konkursuCzłonkowie kapituły konkursu