9 edycja Konkursu Lingwistycznego „Tłumacze na e-start”

BT SKRIVANEK zaprasza studentów do udziału w 9 edycji Konkursu Lingwistycznego „Tłumacze na e-start”. Nagroda główna: 3-miesięczne płatne praktyki zawodowe (w trybie zdalnym) w dziale tłumaczeń BT SKRIVANEK
Zgłoszenia studentów, którzy chcieliby wziąć udział w Konkursie do 30 października na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konkurs składa się z dwóch etapów:

Jak przebiega konkurs?
1. Zgłoszenia do konkursu (samodzielnie lub wraz ze swoją uczelnią) przyjmujemy do końca października 2021.
2. Do 15.11.2021 trwa etap I, który polega na tłumaczeniu wybranego przez nas tekstu na język polski.
3. Autorów najlepszych tłumaczeń zapraszamy do etapu finałowego.
4. W etapie finałowym zadaniem uczestników jest wykonanie tłumaczenia 1 strony tekstu o tematyce biznesowej z języka angielskiego lub niemieckiego na język polski, w ograniczonym czasie.
5. Laureatom oferujemy szereg wartościowych nagród, które zdecydowanie ułatwią rozpoczęcie kariery tłumacza!

Strona internetowa konkursu: https://skrivanek.pl/konkurs-tlumacze-na-e-start-2021/

tnes9ed