Konkurs "Tłumacze na e-Start" 2020

BT SKRIVANEK zaprasza studentów do udziału w 8 edycji Konkursu Lingwistycznego „Tłumacze na e-start”.

Nagroda główna: 3-miesięczne płatne praktyki zawodowe (w trybie zdalnym) w dziale tłumaczeń BT SKRIVANEK

Zgłoszenia studentów, którzy chcieliby wziąć udział w Konkursie do 30 października na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konkurs składa się z dwóch etapów:

Etap I - odbywa się zdalnie.
W dniach 21.10.2020 - 13.11.2020 uczestnicy wykonują tłumaczenia tekstu z języka angielskiego na język polski w wybranym przez Organizatora darmowym programie online.

Etap II - odbywa się zdalnie w grudniu 2020r.
Uczestnicy w trakcie wyznaczonego czasu mają za zadanie przetłumaczyć z języka angielskiego na język polski tekst o tematyce biznesowej o objętości około 1800 znaków ze spacjami (250 wyrazów).
Ogłoszenie wyników nastąpi następnego dnia.

Strona internetowa konkursu: https://skrivanek.pl/konkurs-tlumacze-na-e-start-2020/

Tłumacze na e start2020