WSTiJO na „Regionalne Podróże Kulinarne 2019”

Dnia 4.06.2019 r. odbył się Finał III Regionalnego Konkursu Gastronomicznego „Regionalne Podróże Kulinarne 2019”. Finał Konkursu został przeprowadzony w Zespole Szkól Nr 1 w Grodzisku Mazowieckim. Organizatorami III Regionalnego Konkursu Kulinarnego 2019, byli:
- Zespól Szkól Nr 1 w Grodzisku Mazowieckim na czele z Dyrektorem mgr C. Skalskim,
- Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie z Rektorem dr W. Banasikiem.

W Konkursie tym brali udział uczniowie szkół średnich o profilu gastronomiczno-hotelarskim z woj. woj. mazowieckiego, łódzkiego i podlaskiego. Z ramienia WSTiJO w Warszawie w pracach finału Konkursu brali udział: dr W. Banasik, doc. dr B. Iwan w roli Członka Jury.

Kanclerz WSTiJO, mgr Jadwiga B. Moroz ufundowała 4 nagrody dla uczniów –uczestników Konkursu. Nauczycieli - opiekunów uczniów uczestniczących w Konkursie - Uczelnia nasza obdarowała publikacjami książkowymi wydanymi przez WSTiJO.

Doc. dr Bolesław
Kierownik Katedry Turystyki