Zapraszamy na Konkurs Gastronomiczny

Zapraszamy do udziału w III Regionalnym Konkursie Gastronomicznym "Regionalne Podróże Kulinarne 2019", którego organizatorami są Zespół Szkół nr 1 w Grodzisku Mazowieckim oraz Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie.

Konkurs adresowany jest do uczniów klas I,II, III i IV technikum kształcących się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych, a jego celem jest rozwijanie kompetencji zawodowych uczniów w zakresie technik sztuki kulinarnej.

Finał konkursu odbędzie się 12.04.2019 r.
Zgłoszenia do konkursu należy przesyłać do 29.03.2019r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Informacja o konkursie na stronie zs1grodzisk.pl
Więcej informacji udziela Pani Julita Kaczmarek - sekretarz konkursu (22 734 51 52).

Serdecznie zapraszamy.
Organizatorzy konkursu: