TT Warsaw 2018 - relacja studentki WSTiJO

22.11.2018 udaliśmy się z dr. Henrykiem Legienisem do Pałacu Kultury i Nauki na Warszawskie Targi Turystyczne "TT Warsaw 2018". Dzień ten był głównie przeznaczony dla dziennikarzy oraz firm turystycznych, ale nie przeszkodziło nam to w pogłębianiu wiedzy o innych zakątkach świata.

Było to bardzo ciekawe doświadczenie, zatrzymywaliśmy się przy prawie każdym stanowisku takim jak Turcja, Grecja, Tajlandia by zapoznać się z ofertą biur podróży z różnych krańców świata, a także z ofertą biur Polskich.

Degustowaliśmy potrawy z różnych krajów oraz dostawaliśmy ciekawe pamiątki takie jak np. Sianko Bożonarodzeniowe z Rabki Zdrój, a także rozmawialiśmy z wystawcami by dowiedzieć się jak najwięcej o walorach turystycznych krajów, które najbardziej nas interesowały. Zebraliśmy ciekawe materiały w języku polskim jak i angielskim, które z całą pewnością przydadzą nam się w pisaniu prac dyplomowych.

Na targach były również różne zabawy z losowaniem pytań i konkursy, w których chętnie braliśmy udział. W Jednym z konkursów były do wygrania tygodniowe wakacje dla dwojga w Alany w Turcji. Niestety nikomu z nas wygrać się nie udało, ale zabawa była super :) .

Targi uważamy za udane i z niecierpliwością czkamy na kolejne wyjścia.

Katarzyna Kochnio, 2 rok TIR ST

TTW2018 KK