TARGI EDUKACYJNE W RADOMSKU

W dniu 23.11.2015 r. wykładowcy WSTiJO przybyli z wizytą do Radomska. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć tam w Targach Edukacyjnych zorganizowanych przez II Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego.

Podczas imprezy nasi wykładowcy spotkali się z uczniami zaprzyjaźnionego Liceum i przeprowadzili dla nich interesującą prezentację z zakresu „Ekstremalnych form rozrywki we współczesnej turystyce”. Uczniowie wykazali duże zainteresowanie przekazaną treścią. W drugiej części spotkania mieliśmy okazję do zaprezentowania naszej Uczelni szerokiemu gronu odbiorców. Z ofertą edukacyjną naszej Uczelni zapoznali się uczniowie i nauczyciele, którzy przybyli na Targi z całej Polski.

Udział w wydarzeniu uważamy za niezwykle owocny i sympatyczny. Czekamy na kolejne spotkania!!

Dziękujemy Gospodarzowi wydarzenia za serdeczne przyjęcie i owocną współpracę

Kadra WSTiJO