Flag PL Flag UK

Turniej Erasmus+ Chess

I Międzynarodowy Turniej Szachowy Online Erasmus+ Chess
14-18 listopada 2022!
Czekamy na Twój ruch!

Zapraszamy do udziału beneficjentów, byłych i obecnych erasmusowców oraz wszystkich tych, którym bliskie są zasady fair play i chcą spróbować swoich sił online na arenie międzynarodowej!

Czytaj więcej...

Stypendia 2022-23

Informujemy, że można juz składać wnioski stypendialne na rok akademicki 2022/23.

UWAGA: termin składania wniosków przedłuzony do 07.11.2022.

Wnioski można składać do 07.11.2022 osobiście lub za pośrednictwem osoby upoważnionej w Dziekanacie lub Kwesturze WSTiJO, za pośrednictwem Poczty Polskiej, lub na elektroniczną skrzynkę podawczą WSTiJO.

Czytaj więcej...

"Tłumacze na e-start" 2022

Jak co roku Agencja Tłumaczeń SKRIVANEK we współpracy z uczelniami partnerskimi zaprasza adeptów branży tłumaczeniowej do wzięcia udziału w konkursie "Tłumacze na e-start".

Czytaj więcej...

Informacja dla studentów FA I ST 1

Jutrzejsze (11.X) zajęcia z p. dr hab. Stolarek odbędą się wyłącznie online. Kod zajęć: ehb6jfl

Kody classroom "Dziekanat"

Uwaga studenci pierwszego roku:
Kod classroom "Dziekanat - Turystyka": oajcwcl
Kod classroom "Dziekanat - Filologia": kfovjtr
W przedmiotach "Dziekanat" znajdziecie Państwo m.in. aktualności dotyczące zjazdów oraz plany zajęć z kodami Classroom.
(Przedmioty dodajemy po zalogowaniu się uczelnianym kontem email (@e-wstijo.edu.pl) - informację o utworzeniu konta dostaniecie Państwo na adres mailowy podany przy rejestracji)

Informacja o terminach egzaminów poprawkowych

W rozwinięciu znajdziecie Panstwo Informacje o terminach egzaminów poprawkowych:

Czytaj więcej...

Zarządzenie Rektora WSTiJO z dn. 14.09.2022

Zarządzam, że zajęcia dydaktyczne w semestrze zimowym roku akademickiego 2022/23, dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych odbywać się będą w budynku Uczelni.
W uzasadnionych przypadkach, studenci którzy nie będą mogli osobiście uczestniczyć w zajęciach w budynku uczelni, będą mogli uczestniczyć w zajęciach online.
Rektor
dr Bolesław Iwan, prof. WSTiJO

Klub Podróżników WSTiJO – „Dawno temu na Bali”.

Drodzy studenci, z przyjemnością informujemy, że pierwsze spotkanie w ramach Klubu Podróżników WSTiJO odbędzie się w środę 15.06 o o godzinie 12:00 w formie spotkania online. Naszymi gośćmi będą podróżnicy Kris i Arshi, którzy połączą się z nami z malowniczej wyspy Bali!

Czytaj więcej...

Klub Podróżników WSTiJO

Witajcie Studenci i Studentki :-)

Z prawdziwą przyjemnością chciałabym Was poinformować, że pan Rektor Andrzej Szymański, w ramach Koła Geograficznego zainicjował powołanie "Klubu Podróżników" na naszej Uczelni, o którego poprowadzenie mnie poprosił.

Jest to dla mnie zaszczyt i przyjemność, ponieważ podróże są moją pasją i pracą zawodową od ponad 20 lat i to one pozwoliły mi poznać świat na 6 kontynentach, spotkać ciekawych ludzi, przeżyć przygody, odkryć to co nieznane, poszerzyć horyzonty.

Czytaj więcej...

Studenci TiR z wizyta w Holiday Inn

Dnia 19 maja 2022 roku studenci kierunku Turystyki i Rekreacji na specjalizacji Managera Usług Hotelarskich i Gastronomicznych wraz z rektorem - Panem Andrzejem Szymańskim odwiedzili czterogwiazdkowy hotel Holiday Inn w Warszawie przy ul. Twardej 52. Hotel został otwarty w 2018 roku i posiada około 70 osób zatrudnionych.

Grupa spotkała się w lobby hotelu gdzie została przywitana przez Panią Annę Mielcarz - manager działu HR (Human Resources - zarządzanie zasobami ludzkimi). Pani manager przedstawiła pokrótce hotel i zleciła oprowadzenie studentów po obiekcie pracownikowi hotelowemu - specjaliście do spraw sprzedaży.

Czytaj więcej...

Studenci WSTiJO na nocy muzeów 2022

21.05. studenci i pracownicy WSTiJO skorzystali z okazji udziału w tegorocznej warszawskiej Nocy Muzeów. Odwiedzilismy m.in. Muzeum Neonów, Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Kolejnictwa, Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa oraz Pałac na Wodzie w Łazienkach Królewskich.
Była to noc peła wrażeń!

 NM2022 01 NM2022 02

NM2022 03 NM2022 04

"EUROSTUDENT – opowiedz nam, co u Ciebie"

Bierzemy udział w największym europejskim przedsięwzięciu badawczym dotyczącym życia studentów w formie ankiety internetowej – EUROSTUDENT. Jest to cykliczny projekt, który pozwala na uchwycenie trendów przydatnych w kształtowaniu polityki publicznej.

Dołącz już dziś! Wypełnij ankietę:
https://badania.pbs.pl/eurostudent.pg?id_rspo=410

Czytaj więcej...