Flag PL Flag UK

WSTiJO na XXXVII Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym Perspektywy 2022

W dniach 22 i 23 kwietnia w halach wystawienniczych Expo XXI przy ul. Prądzynskiego w Warszawie odbyły się Targi Edukacyjne skierowane do absolwentów szkół podstawowych i ponadpodstawowych - tegorocznych maturzystów. Tegoroczny Salon Edukacyjny, po 2-letniej przerwie spowodowanej pandemią, ponownie odbywał się w klasycznej formule, pozwalającej przedstawicielom uczelni spotkać się z młodzieżą „twarzą w twarz”, co zaowocowało niezwykle liczną frekwencja i zainteresowaniem wśród gości.

Nasze stoisko mieściło się w hali nr 4, na którym wystawiały się szkoły wyższe. Stoisko WSTiJO było bardzo dobrze wyposażone w materiały reklamowe promujące i zachęcające młodzież do studiowania w naszej Uczelni. Nowe foldery wydane w związku z targami z ciekawą treścią i szatą graficzną, multimedialna prezentacja, długopisy z wydrukowanymi danymi adresowymi, koszulki z naszym logo. bony promocyjne a także znakomita obsługa stoiska wzbudzały spore zainteresowanie zarówno młodzieży jak ich rodziców licznie przybyłych do hali nr 4.

Obsługa stoiska reprezentowana przez wykładowców i studentów miała sporo roboty bo maturzyści licznie odwiedzający nas wykazywali spore zainteresowanie studiami w naszej Uczelni i zadawali wiele szczegółowych pytań w tym zakresie. Na wszystkie pytania i wątpliwości otrzymywali wyczerpujące odpowiedzi. Zwłaszcza rozmowy z naszymi studentami, ich prezentacja Uczelni i kierunków studiowania czyniły prezentację oferty WSTiJO autentycznie wiarygodną, co podkreślali zarówno maturzyści jak i ich rodzice.

Dwudniowe Targi Edukacyjne były znakomitą okazją do przedstawienia i promocji naszej Uczelni. Mamy nadzieję spotykać się z młodzieżą jeszcze nie raz w takiej waśnie, tradycyjnej, formule.