Informacja dla studentów WSTiJO zainteresowanych zakwaterowaniem w akademiku w Warszawie

Informujemy, że WSTiJO dysponuje jeszcze miejscami w domach studenckich starej zabudowy na Osiedlu Akademickim Przyjaźń w Warszawie w okresie od 01.10.2021 r. do 30.06.2021 r.

(szczegółowe informacje w rozwinięciu)

Miesięczna opłata wynosi:

1) za miejsce w pokoju dwuosobowym – 410 zł.
2) za miejsce w pokoju dwuosobowym zamieszkałym przez jedną osobę – 610 zł.

Opłaty dodatkowe:

• Studenci – obywatele Polscy, zgłaszający się do zakwaterowania w domach studenckich starej zabudowy, oprócz opłaty za pierwszy miesiąc pobytu, wnoszą jednorazową kaucję w wysokości pełnej opłaty miesięcznej oraz kwotę 100 zł, pozostającą w dyspozycji administracji Osiedla Akademickiego „Przyjaźń”, która nie podlega zwrotowi.

• Studenci obcokrajowcy, zgłaszający się do zakwaterowania w domach studenckich starej zabudowy, oprócz opłaty za pierwszy miesiąc pobytu, wnoszą jednorazową kaucję w wysokości 650 zł, oraz kwotę 100 zł pozostającą w dyspozycji administracji Osiedla Akademickiego „Przyjaźń”, która nie podlega zwrotowi.

Zakwaterowanie w akademiku będzie możliwe od dnia: 27.09.2021

Uwaga!

Płatności regulowane są po podpisaniu umowy na miejscu. WSTiJO nie przyjmuje wpłat za akademik ani nie pośredniczy w płatnościach!
Aby złożyć wniosek o przyznanie miejsca w akademiku, należy najpóźniej do 20 września zgłosić się do Dziekanatu Uczelni – osobiście, telefonicznie (22 855 47 58) lub mailem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)