Komunikat Prorektora ds studenckich

W związku z realnym zagrożeniem rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa, osobom, które w ostatnich dniach wróciły z krajów azjatyckich oraz Włoch, z terenów objętych epidemią (nawet jeżeli nie miały kontaktów z osobami chorymi, same czują się dobrze, czują się zdrowe) stanowczo zaleca się ograniczenie aktywności społecznej przez okres 14 dni (pozostanie w domu), monitoring stanu zdrowia i stały kontakt z Inspekcją Sanitarną. Jeśli w ciągu 14 dni pojawią się w dolegliwości tj. gorączka, kaszel, duszności, bóle mięśni oraz zmęczenie lub inne niepokojące objawy zasięgnij pomocy medycznej zgodnie z informacją zamieszczoną na stronie Ministerstwa Zdrowia.

W trosce o bezpieczeństwo naszych Studentów, Wykładowców oraz pozostałych Pracowników Uczelni, prosimy o poważne potraktowanie powyższej informacji. Jednocześnie Kadra Dydaktyczna zostanie poproszona o ,,ulgowe " potraktowanie Państwa nieobecności, jeśli będzie ono spowodowane powyższym.

Prorektor do spraw studenckich
Małgorzata Tyszko-Gasik