WSTiJO na World Travel Show 2019

IV Edycja Targów World Travel Show przeszła już do historii.

Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie występowała w tym roku na Targach jako jedyna w segmencie Uczelni Wyższych związanych z branżą turystyczną.

Nasze stoisko odwiedziło wielu przyszłych studentów a także właścicieli obiektów turystycznych z którymi nawiązaliśmy współpracę w ramach przyszłych praktyk studenckich.

Ta prestiżowa impreza wystawiennicza, w największym w tej części Europy Centrum Targowo-Kongresowym PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie, jest jednym z najważniejszych wydarzeń targowych w branży turystycznej , nierozerwalnie związanej z Naszą Uczelnią. Nie mogło Nas tam zabraknąć! Szczególne podziękowania kierujemy do Naszych Studentów, którzy profesjonalnie i w ciepłych słowach przedstawiali Uczelnię WSTiJO na Naszym stoisku.

W trakcie Targów dodatkową atrakcją była możliwość spotkania ze znanymi podróżnikami, np. Martyną Wojciechowską czy Wojciechem Cejrowskim (który już wcześniej był gościem Naszej Uczelni). Dzięki wielu atrakcjom, Targi odwiedziły tysiące osób zainteresowanych podróżami, nowościami na rynku turystycznym oraz możliwościami pozyskania wykształcenia w tym kierunku.

O sukcesie imprezy mówią liczby. Znaleźliśmy się wśród 724 wystawców, a Targi odwiedziło 66605 osób w tym 9524 osoby z zagranicy (dane PTAK WARSAW EXPO).

WTS2019 wstijo mix01

WTS2019 wstijo 02