Flag PL Flag UK

WSTiJO ponownie w czołówce rankingu Wiadomości Turystycznych

Po rocznej przerwie redakcja „Wiadomości Turystycznych” powróciła do opracowywania Rankingu Szkół Wyższych, w ramach którego wybierane są najlepsze uczelnie kształcące przyszłe kadry turystyczne. Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych po raz kolejny znalazła się w czołówce uczelni o profilu praktycznym, otrzymując Wyróżnienie (2 miejsce). W poprzednich edycjach rankingu „Wiadomości Turystycznych” Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie aż trzykrotnie została uznana za najlepszą uczelnię turystyczną o profilu praktycznym (za rok 2015, 2016 i 2017).
(>Zobacz numer specjalny WT poświęcony Rankingowi Szkół Wyższych<)

Wykładowca WSTiJO kandydatem na "Człowieka Roku"

Z przyjemnościa informujemy, że prof. Yuriy Karyagin, wykładowca WSTiJO, przewodniczący Związku Zawodowego Pracowników Ukraińskich w Polsce, jest jednym z kandydatów w plebiscycie "Człowiek Roku Gazety Wyborczej", nominowanym w kategorii "O godne życie".

Głos na profesora Karyagina mozna oddać do 6 maja pod adresem wyborcza.pl/plebiscyt.

Wesołego Alleluja!

WN2019 wstijo

Dzień otwarty na WSTiJO

21 marca, w pierwszym Dniu Wiosny, gościliśmy młodzież z Zespołu Szkół Elektronicznych i Licealnych przy ul. Zajączka 7 w Warszawie. Młodzież stawiła się licznie pod opieką swoich wychowawców i nauczycieli, a okazją był pierwszy w 2019 roku Dzień Otwarty w naszej uczelni.

Czytaj więcej...

Wesołych Świąt!

Niebieska

Wigilia Bożenarodzeniowa w WSTiJO

Zgodnie z tradycją i zwyczajem świątecznym Boże Narodzenie jest w naszym kraju bardzo ważne dlatego spotykamy się przy wigilijnym stole co roku także w pracy.

Czytaj więcej...

Rekrutacja 2018/2019 nadal otwarta!

AKTUALIZACJA: Przyjmujemy kandydatów na II, IV, VI semestr na studia licencjackie na kierunku Turystyka i Rekreacja, Filologia Angielska, na II i IV semestr na studia magisterskie Turystyka i Rekreacja, Filologia Angielska, oraz na studia podyplomowe dla nauczycieli.

Osoby zainteresowane zapraszamy do składania dokumentów rekrutacyjnych. Możliwa rekrutacja osobista lub internetowa pod adresem wstijo.warszawa.pl (po zakończeniu etapu rekrutacji podpisane dokumenty należy przesłać pocztą).