Flag PL Flag RU Flag UK


kredyty

Grecja - Aleksandra Kaczyńska

Praktyki w ramach programu Erasmus odbyłam w hotelu Blue Lagoon Village na wyspie Kos. Pracę rozpoczęłam w czerwcu i zakończyłam pod koniec października. Pobyt tam nauczył mnie wielu rzeczy.

Czytaj więcej...

Cypr - Katarzyna Bielecka

Bardzo jestem zadowolona, że mogłam uczestniczyć w tym programie - Erasmus.

Bardzo ważne  dla mnie było to ,że  mogłam studiować na całkiem innej uczelni, podszkolić swój angielski, poznać dużo ciekawych miejsc a także nawiązać nowe znajomości.

Czytaj więcej...

Grecja - Samir Mammadov

Latem 2016 roku odbyłem praktyki w Grecji, które były zorganizowani przez Wyższą Szkolę Turystyki i Języków Obcych.

Praktyki mialem w charakterze animatora na wyspie Kreta (Chania, Platanias) w trzy gwiazdkowym hotelu Sunrise Village Hotel. Poznałem tam wielu interesujących ludzi i bardzo dużo się nauczyłem.

Czytaj więcej...

Hiszpania - Pavlo Yarko

W roku akademickim 2015/2016 zostałem stypendystą  programu Erasmus  Plus na  University of Granada.

Przez semestr w słonecznej Hiszpanii przeżyłem niesamowity czas. Oprócz dość ciekawego  programu nauki na uczelni poznałem wielu ciekawych ludzi z różnych części świata,  z którymi udało mi  się podróżować i utrzymać kontakt po  Erasmusie. System edukacyjny był ciekawy, a głównie inny od polskiego.

Czytaj więcej...

Hiszpania - Alicja Oręziak

Wyjazd na studia w ramach programu Erasmus Plus do hiszpańskiego miasta Girona był dla mnie najbardziej cennym doświadczeniem, jakie zdobyłam w życiu. Nie da się opisać i przelać wszystkich myśli i wspomnień „na kartkę”. Nie da się ich też spakować do żadnej walizki. To milion przygód i wspaniałych chwil, tysiące przejechanych kilometrów podczas podróży, kilkaset nowo poznanych ludzi, którzy na zawsze zostaną w mojej pamięci i w moim sercu. To również lub przede wszystkim kilkadziesiąt godzin, niejednokrotnie ciężkich, spędzonych na uczelni University of Girona.

Czytaj więcej...

Węgry - Darya Zhukouskaya

Nazywam się Darya Zhukouskaya. Cały semestr, od lutego do lipca 2015 roku, spędziłam na Węgrzech w University of Debrecen w ramach Programu Erasmus+.

Mieszkałam w tamtejszym akademiku ze studentami z różnych krajów. Razem poznawaliśmy zwyczaje, kulturę i tradycję Węgier. Również zdobyłam wiedzę na temat kultury oraz tradycyjnej kuchni krajów, z których pochodzą moi koledzy Erasmusi. Udział w tym programie był jednocześnie najlepszym i najtrudniejszym okresem w moim życiu. Był on swojego rodzaju wyzwaniem.

Czytaj więcej...