Flag PL Flag RU Flag UK


kredyty

Nagrody Wiadomości Turystycznych 2017 rozdane

Już po raz 10. redakcja Wiadomości Turystycznych uroczyście uhonorowała laureatów Rankingu Szkół Wyższych kształcących na kierunkach turystycznych.

Z rąk Joanny Jędrzejewskiej-Debortoli, dyrektor Departamentu Turystyki w MSiT, dyplom za zajęcie - i to już po raz trzeci! I miejsca w kategorii szkół wyższych o profilu praktycznym, odebrał dr Włodzimierz Banasik, Rektor Wyższej Szkoły Turystyki i Języków Obcych w Warszawie.

Czytaj więcej...

WSTiJO wciąż niepokonana w rankingu uczelni Wiadomości Turystycznych

Redakcja „Wiadomości Turystycznych”, renomowanego dwutygodnika branży turystycznej, ogłosiła wyniki aktualnego rankingu uczelni branżowych – Szkoły Wyższe 2017.

Ocena Kapituły potwierdziła pozycję WSTiJO jako wyraźnego lidera edukacji turystycznej - Wyższa Szkoła Turystyki i Języków obcych już po raz trzeci zajęła pierwsze miejsce w kategorii uczelni o profilu praktycznym!

Czytaj więcej...

WSTiJO z dyplomem – ranking Wiadomości Turystycznych 2016

18 maja 2016 w hotelu Novotel odbyła się Konferencja podsumowująca Ranking Szkół Wyższych 2016.

W trakcie konferencji wręczono dyplomy laureatom tegorocznego rankingu – nagrodę za pierwsze miejsce w kategorii uczelni o profilu praktycznym otrzymała WSTiJO. W imieniu Uczeli dyplom odebrał Rektor Włodzimierz Banasik.

W uroczystości udział wziął Dawid Lasek, podsekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki.

Czytaj więcej...

Ranking Wiadomości Turystycznych - WSTiJO nadal liderem!

Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie pozostaje liderem wśród uczelni turystycznych i po raz kolejny zdobywa prestiżowe wyróżnienie.

WSTiJO została uznana najlepszą uczelnią turystyczną o profilu praktycznym w 2016 roku, wg. rankingu przygotowanego przez "Wiadomości Turystyczne", jedno z czołowych czasopism branżowych w Polsce.

WSTiJO w rankingu uczelni o profilu praktycznym otrzymała 140 pkt., uzyskując tym samym pierwsze miejsce wśród najlepszych uczelni turystycznych w Polsce.

Czytaj więcej...

Wręczenie nagród rankingu Wiadomości Turystycznych

W dniu 27.05.2015 w hotelu Sofitel Viktoria odbyła się gala wręczenia nagród rankingu wyższych szkół turystycznych, organizowanego przez redakcję Wiadomości Turystycznych. Nagrody wręczał Podsekretarz Stanu w MSiT, pan Tomasz Jędrzejczak.

W imieniu Wyższej Szkoły Turystyki i Języków Obcych w Warszawie nagrodę odbierał Rektor, dr Włodzimierz Banasik.

WSTiJO została najlepszą uczelnią turystyczną o profilu praktycznym w 2015 roku.

Czytaj więcej...

Ranking Wiadomości Turystycznych

Uczelnia uzyskała 3 miejsce w rankingu najlepszych uczelni niepublicznych kształcących na kierunkach turystycznych i prowadzących studia I i II stopnia opracowanym przez Wiadomości Turystyczne.

Uczelnia Liderów

Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie została uhonorowana laurem Uczelni Liderów za osiągnięcia we wspieraniu absolwentów na rynku pracy oraz promowaniu gospodarki opartej na wiedzy w I edycji programu certyfikacji „Uczelnia Liderów”.

Ranking Warszawskiej Gazety

Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie zajęła 1 miejsce w kategorii najlepsze prywatne uczelnie: Turystyka i Hotelarstwo oraz 19 miejsce wśród wszystkich Uczelni Prywatnych, rankingu najlepszych uczelni opracowanym przez Warszawską Gazetę przy udziale młodzieży stołecznych liceów.

Absolwentka WSTiJO nominowana do nagrody MSiT

Absolwentka naszej uczelni Pani mgr Paulina Mioduszewska nominowana do nagrody Ministra Sportu i Turystyki za najlepszą pracę magisterską z zakresu gospodarki turystycznej w roku akademickim 2013/2014.

W Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie odbyła się dnia 28 listopada 2014 roku uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia nagród laureatom XII edycji Konkursu o nagrodę Ministra Sportu i Turystyki za najlepszą pracę magisterską z zakresu gospodarki turystycznej.

Wśród 14 nominowanych do nagrody ministerialnej autorów prac magisterskich znalazła się ubiegłoroczna absolwentka  Wyższej Szkoły Turystyki i Języków Obcych w Warszawie Pani mgr Paulina Mioduszewska, autorka pracy pt. „Dostosowanie warszawskich hoteli do potrzeb osób niepełnosprawnych” napisanej pod kierunkiem dr hab. Joanny Wyleżałek. W imieniu Pani mgr Pauliny Mioduszewskiej, która nie mogła uczestniczyć w spotkaniu osobiście, wystąpiła promotor.

Czytaj więcej...