Erasmus+ w roku akademickim 2015/2016

Z ogromną przyjemnością i satysfakcją pragniemy podzielić się z Państwem naszymi sukcesami w zakresie współpracy międzynarodowej realizowanej przez naszą Uczelnię. Zarówno w poprzednich latach, jak i w zakończonym już roku akademickim 2015/2016 nasza Uczelnia została doceniona jako instytucja, w której istotną rolę odgrywają mobilności w realizacji strategicznych założeniach uczelni.

W efekcie podsumowania całorocznej działalności w ramach Programu Erasmus +, nasza Uczelnia otrzymała bardzo wysoką ocenę. Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji (Narodowa Agencja ds. Programu Erasmus+) oceniła nasz Raport końcowy oraz całokształt działań związanych z wdrażaniem Programu Erasmus+ na 87 punkty ze stu możliwych.