WSTiJO na Pikniku w Wesołej

16 czerwca b.r.na olbrzymim terenie Szwadronu Jazdy RP w Starej Miłosnej odbył się Piknik Wesoła 2018. Organizatorzy dołożyli wszelkich starań, aby Piknik był wydarzeniem dla wszystkich pokoleń.WSTiJO uczestniczyła w wydarzeniu juz po raz trzeci.

Obok różnego rodzaju sprzętu rekreacyjnego. sportowego, gier i zabaw oraz okazałej sceny było usytuowane stoisko Wyższej Szkoły Turystyki i Języków Obcych. Dwa banery, różnego rodzaju ulotki i foldery informacyjne reklamowały naszą Uczelnię a także zachęcały do studiowania u nas.

Na pikniku przebywało w sumie ok. 15 000 osób, które oprócz świetnej rozrywki mogły poznać także i naszą Uczelnię. Michał Gipsiak - student, który jest tuż przed obroną licencjatu znakomicie obsługiwał nasze stoisko i przy pomocy dr Małgorzaty Pasławskiej prezentowali WSTiJO szczegółowo informując wszystkich chętnych o toku studiów i możliwościach rozwijania swoich zainteresowań jakie daje nasza Uczelnia.

W Pikniku uczestniczymy jako Uczelnia już trzeci raz z rzędu i miło nam podkreślić, że byliśmy rozpoznawani jako już stały wystawca tego bardzo udanego, wielkiego warszawskiego wydarzenia.