WSTiJO na Festiwalu Stanisława Grzesiuka w Parku Sieleckim

Bandżole, mandoliny, szelki, kaszkiety, tanga i piosenki czerniakowskie. Tak mieszkańcy Mokotowa świętowali setną rocznicę urodzin Stanisława Grzesiuka. A wśród wielu stoisk, w centralnym miejscu koło estrady, znalazło się stoisko Wyższej Szkoły Turystyki i Języków Obcych.

Tak w dniach 5 i 6 maja b.r. przy cudownej, słonecznej pogodzie Warszawiacy przy dźwiękach muzyki Grzesiuka i warszawskich przyśpiewek w wykonaniu m.in. Janka Młynarskiego oraz innych wykonawców świętowali 100 rocznicę urodzin tego wspaniałego warszawiaka byłego mieszkańca Powiśla.

Przez festyn zorganizowany w Parku Sielce przewinęło się kilka tysięcy osób chętnych rozrywek, ciekawej warszawskiej kuchni, spotkania ze znajomymi i powspominania Stanisława Grzesiuka.

Ta impreza była doskonałą okazją do prezentacji naszej Uczelni, jej historii, wizerunku oraz możliwości studiowania na ciekawych kierunkach branży turystycznej i języków obcych.

Jak wszystkie piknikowe stoiska tak i nasze miało obszerny biały namiot, wyłożone kolorowe materiały promocyjne Uczelni a do odwiedzania stoiska zachęcał okazały promujący Szkołę baner oraz nasz student Igor Żukowski (studia dualne).

Zainteresowanie Uczelnią było spore, bowiem młodzież chętnie dyskutowała ze starszym kolegą Igorem Żukowskim, który w przekonywujący sposób swoim ciekawym tekstem zachęcał gości festiwalowych do odwiedzenia naszego stoiska, rozdawał ulotki zarówno przyszłym studentom jak i rodzicom zainteresowanym studiami ich dzieci.