Inauguracja Roku Akademickiego 2017/18

W sobotę 30.09.2017 w Wyższej Szkole Turystyki i Języków Obcych w  Warszawie odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2017/18.

Podczas uroczystości zgromadzeni studenci, wykładowcy i goście wysłuchali wystąpień p. Kanclerz Jadwigi Moroz oraz p. Rektora Włodzimierza Banasika, prezentujących historię, walory oraz perspektywy naszej Uczelni, oraz listu Marszałka Województwa Mazowieckiego p. Adama Struzika skierowanego do władz, kadry oraz studentów WSTiJO.

Autorzy najlepszych prac dyplomowych oraz zaangażowani uczestnicy staży uhonorowani zostali pamiątkowymi dyplomami. Wręczono również podziękowania dla zewnętrznych partnerów, oraz nominacje nowym interesariuszom zewnętrznym WSTiJO.

Po immatrykulacji nowych studentów, zebrani wysłuchali wykładu inauguracyjnego „Zagrożenia dla bezpieczeństwa ruchu turystycznego w zglobalizowanym świecie” wygłoszonego przez płk dr hab. Mirosława Banasika z Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Inaugurację zakończyło uroczyste „Gaudeamus!”.

Rok akademicki 2017/18 uważamy za otwarty :) .

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z INAUGURACJI:

Inauguracja1718 fb