Wakacyjna praca w Grecji dla studentów filologii

11 października 2016 r. przedstawicielka firmy Job Trust, pani Persefoni Ririka zaprezentowała studentom naszej uczelni ofertę firmy. W ramach współpracy studenci mają możliwość wyjechać na 3-5 miesięcy do jednego z greckich hoteli i pracować na stanowiskach dopasowanych do ich umiejętności i preferencji.

Praca ta umożliwia studentom filologii angielskiej zdobycie doświadczenia, pracę w międzynarodowym środowisku, poznanie Greckiej kultury oraz naukę/ doskonalenie języków obcych. Za swoją pracę studenci otrzymują atrakcyjne wynagrodzenie.

Job Trust jest firmą rekrutującą personel do obsługi luksusowych hoteli na terenie Grecji - zarówno w części kontynentalnej jak i nawyspach greckich. Firma oferuje bezpłatną pomoc w znalezieniu odpowiedniego stanowiska, organizacji wyjazdu oraz wszelkich innych kwestiach związanych z wyjazdem.

Jeśli ktoś z Państwa jest zainteresowany ofertą, zapraszamy do zapoznania się z ulotkami znajdującymi się w Dziekanacie.

dr Karolina Iwan