Wizyta w strefie SPA w Hotelu Warszawianka

W dniu 10.05.2015 r. Studenci specjalności Turystyka Zdrowotna i Odnowa Biologiczna, w ramach programowych zajęć, odbyli wycieczkę do Hotelu Warszawianka w Jachrance. W Hotelu ugościła nas Pani Izabela Zwolak – Manager strefy SPA. Wizyta w tym jednym z największych SPA w Polsce okazała się źródłem cennej wiedzy praktycznej. Studenci mieli okazję zwiedzenia 16 gabinetów SPA, jak również poznania infrastruktury i najnowocześniejszych urządzeń stosowanych we współczesnej sztuce SPA i Wellness. Z bliska obejrzeliśmy między innymi takie urządzenia, jak Kapsuła SPA, Prysznic Vichy oraz stoły stosowane w masażu orientalnym.

Zdobyliśmy wiele interesujących i praktycznych wiadomości z zakresu orientalnej sztuki Ayurveda oraz wielu innych zabiegów relaksacyjnych stosowanych we współczesnej branży SPA i Wellness.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i cenne wiadomości!

spa001 spa002

spa003 spa004 spa006