Nowoczesne technologie wspierają kształcenie tłumaczy na WSTiJO

W Wyższej Szkole Turystyki i Języków Obcych staramy się zapewnić naszym studentom dostęp do najnowocześniejszych form kształcenia. Uruchamiając Podyplomowe Studia Kształcenia Tłumaczy Ustnych i Pisemnych wzbogaciliśmy bazę edukacyjną WSTiJO o nowoczesne cyfrowe laboratorium językowe zapewniające najwyższy komfort i poziom edukacji tłumaczy ustnych.

Cyfrowe laboratorium językowe jest doskonałym i niezbędnym narzędziem edukacyjnym, pozwalającym szkolić profesjonalnych tłumaczy ustnych, których usługi są obecnie bardzo poszukiwane. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii kształcenia mamy pewność, że nasi absolwenci z powodzeniem odnajdą się na współczesnym rynku pracy, jako wysokiej klasy zawodowi tłumacze.

pracowniajezykowa02 pracowniajezykowa01

pracowniajezykowa03 pracowniajezykowa04