Finał Konkursu Operation 2018

W dniu 16.04.18 w siedzibie WSTiJO odbyła się uroczystość zakończenia VII edycji Konkursu Operation 2018, organizowanego przez WSTiJO pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego i ze wsparciem Pearson Central Europe.

Do konkursu zgłosiło się 16 szkół średnich, które wystawiły 279 uczniów. W II etapie wzięło udział 188 uczniów, 61 po przeprowadzonym egzaminie otrzymało certyfikat znajomości języka angielskiego na poziomie B-2 wg ESOKI.

11 uczniów oprócz certyfikatów otrzymało nagrody ufundowane przez Pearson Central Europe z siedzibą w Warszawie oraz przez Kanclerza Wyższej Szkoły Turystyki i Języków Obcych.

Uroczystość zakończenia Konkursu Operation 2018 odbyła się w siedzibie WSTiJO w dniu 16.04.18.

Najwięcej wyróżnionych uczniów - aż 24 osoby, to uczniowie Zespołu Szkół Elektronicznych i Licealnych z Warszawy w tym nagrodzone II, IV, VII miejsce, 9 uczniów z Zespołu Szkół nr 1 w Grodzisku Mazowieckim, w tym 2 uczniów dwa VII miejsca, 4 osoby IV LO im. Adama Mickiewicza w Warszawie w tym I, V i VII miejsce nagrodzone, Katolickie Liceum Humanistyczne im. Św. Jadwigi Królowej 6 miejsc w tym II miejsce nagrodzone, Zespół Szkól nr 10 Stanisława Staszica w Warszawie 6 uczniów w tym V i VII miejsce nagrodzone.

Składamy gratulacje uczniom ale również nauczycielom języka angielskiego, którzy zostali uhonorowani dyplomami uznania za znakomite przygotowanie uczniów do Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego Operation 2018.

mgr Wiesława Mońko
mgr Jarosław Bielecki