WSTiJO na MTT - World Travel Show

W dniach 14-16.10.16 w Nadarzynie, w halach Ptak Warsaw Expo odbyły się Międzynarodowe Targi Turystyczne - World Travel Show. Targom towarzyszyły liczne uroczystości, wydarzenia i spotkania z podróżnikami, reporterami oraz fotografami - m.in. z Szymonem Hołownią, Pawłem Smoleńskim, Marcinem Kydryńskim, Martyną Wojciechowską, Elżbietą Dzikowską, a także wybitnym polskim podróżnikiem, kajakarzem, zdobywcą tytułu „Podróżnika Roku 2015 National Geographic" Aleksandrem Dobą.

Dzięki zaproszeniu Warszawskiej Izby Turystyki Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie wraz ze studentami oraz słuchaczami studiów podyplomowych wzięła udział w targach turystycznych. Za organizację udziału WSTiJO w targach dziękujemy mgr. Andrzejowi Szymańskiemu.

Zapraszamy do zapoznania się z obszerną relacją z tego wydarzenia, przygotowaną przez studentkę WSTiJO, p. Natalię Ojrzyńską, ktróej serdecznie dziękujemy za zaangażowanie.

MTT nadarzyn 001 MTT nadarzyn 002

link Międzynarodowe Targi Turystyczne - World Travel Show oczami studentki WSTiJO