WSTiJO na XII Targach Edukacyjnych w Sierpcu

24 lutego 2016 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. mjra Henryka Sucharskiego odbyły się XII Targi Edukacyjne, podczas których nasza Uczelnia zaprezentowała ofertę edukacyjną dla licznej grupy uczniów i przyszłych studentów.
Podczas Targów, na 37 stoiskach, zaprezentowana została bogata oferta edukacyjna dla młodzieży powiatu sierpeckiego. Pojawili się wystawcy z takich ośrodków akademickich, jak: Warszawa, Bydgoszcz, Toruń, Olsztyn, Płock, Ciechanów, Włocławek.

Tegoroczne Targi zostały objęte honorowym patronatem przez Starostę Powiatu Sierpeckiego. Uroczystego otwarcia XII Targów Edukacyjnych dokonał pan Jan Laskowski – Starosta Powiatu Sierpeckiego.
Podobnie, jak w latach ubiegłych, młodzież mogła zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej Uczelni, warunkami rekrutacji, oferowanymi przez WSTiJO kierunkami kształcenia oraz bazą dydaktyczną.
Tegoroczne Targi Edukacyjne odwiedziło ponad 850 uczniów szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjalnych z terenu powiatu. Żywimy nadzieję i przekonanie, że obecność WSTiJO na XII Targach Edukacyjnych w Sierpcu pomoże uczniom w dokonaniu właściwego wyboru dalszej ścieżki edukacyjnej.

Sierpc01