Zeszyty Naukowe WSTiJO uzyskały 7 pkt.

Zeszyty  Naukowe Turystyka i Rekreacja wydawane przez Wyższą Szkołę Turystyki i Języków Obcych w Warszawie uzyskały 7 punktów decyzją MNiSW.

Komunikatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 18 grudnia 2015 roku w sprawie wykazu czasopism naukowych wraz z liczbą punktów przyznawanych za publikację w tych czasopismach Zeszyty  Naukowe Turystyka i Rekreacja wydawane przez Wyższą Szkołę Turystyki i Języków Obcych  w Warszawie uzyskały 7 punktów w części B wykazu czasopism.

Serdecznie dziękujemy wszystkim autorom, recenzentom  i osobom, które wspierały nas w staraniach o wysoką jakość merytoryczną  i techniczną czasopisma za okazaną pomoc.

Zapraszamy autorów do zapoznania się z wymogami publikacji artykułów w Zeszytach Naukowych Turystyka i Rekreacja na stronie WSTiJO w zakładce wydawnictwa: http://wydawnictwa.wstijo.edu.pl/zeszyty-naukowe/ i przesyłanie tekstów na adres  redakcji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Życzymy Państwu sukcesów naukowych i osobistych w Nowym Roku.

W imieniu Kolegium Redakcyjnego
Redaktor Naczelna  dr hab. Joanna Wyleżałek