Zakończenie Konkursu Operation 2015

W dniu 14.04.15  w gmachu WSTiJO zakończył się Konkurs Operation 2015 ceremonią  wręczenia nagród, dyplomów i certyfikatów dla zwycięzców Konkursu i wyróżnionych.

1. Uczniowie IV LO im. Adama Mickiewicza w Warszawie   otrzymali 4 dyplomy za zajęcie 1,2,6,10 miejsca  oraz 10 certyfikatów zaświadczających poziom B2 wg ESOKJ  języka angielskiego.
  2. Uczniowie Zespołu Szkol Gastronomicznych im. prof. E. Pijanowskiego w Warszawie otrzymali 4 dyplomy za zajęcie 4,5,8,9 miejsca oraz 6 certyfikatów poziom B2 wg ESOKJ  języka angielskiego.
  3. Uczniowie XLVII L.O. im. St. Wyspiańskiego  otrzymali 2 dyplomy za zajęcie 6,11 miejsca  oraz 5 certyfikatów poziom B2 wg ESOKJ  języka angielskiego.
  4. Uczniowie Zespołu Szkol im. St. Staszica w Warszawie otrzymali 1 dyplom za 11 miejsce oraz 2 certyfikaty poziom B2 wg ESOKJ  języka angielskiego.
  5. Uczniowie  Zespolu Szkol Licealno-Ekonomicznych Nr 1 w Warszawie otrzymali 1 dyplom za zajęcie III miejsca oraz 2 certyfikaty poziom B2 wg ESOKJ  języka angielskiego.
  6. Uczeń  Zespołu  Szkół w Mszczonowie  otrzymał  certyfikat poziom B2 wg ESOKJ  języka angielskiego.
  7. Uczniowie  Zespolu Szkol Nr 4 w Ostrolęce otrzymali 2 certyfikaty poziom B2 wg ESOKJ  języka angielskiego.
  8. Uczniowie  Zespołu Szkol Ekonomiczno-Gastronomicznych w Otwocku otrzymali 4 certyfikaty poziom B2 wg ESOKJ  języka angielskiego.

Dyplomy uznania dla nauczycieli za znakomite przygotowanie uczniów do Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego Operation 2015 otrzymali także nauczyciele w/wym. szkół.

Gratulacje dla uczniów i nauczycieli.

Finał Operation 2015 2 Finał Operation 2015