VII Regionalna Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

14 stycznia br. odbyła się VII Regionalna Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej, mającej na celu rozwijanie zainteresowań młodzieży hotelarstwem i turystyką oraz podnoszenie poziomu umiejętności zawodowych ujętych w podstawie programowej kształcenia w zawodzie technik hotelarstwa.
Organizatorami przedsięwzięcia byli Zespół Szkół Hotelarsko-Turystyczno-Gastronomicznych w Warszawie i Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych.

W tegorocznej edycji uczestniczyło 68 uczniów z 36 szkół ponadgimnazjalnych wyłonionych w eliminacjach szkolnych z województw: mazowieckiego, podlaskiego, lubelskiego oraz łódzkiego. Regionalną edycję Olimpiady zorganizowała v-ce dyrektor Zespołu Szkół Hotelarsko-Turystyczno-Gastronomicznych w Warszawie mgr Maria Peć wraz z dr Małgorzatą Pasławską z WSTiJO, zaś przewodniczącym Komisji Konkursowej był dr Włodzimierz Banasik Prorektor ds. dydaktyki Wyższej Szkoły Turystyki i Języków Obcych w Warszawie.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

olimpiada-300